Aicinām piedalīties foto-orientēšanās spēlē Jaunciemā! Spēle norit katras komandas izvēlētajā laikā, laika posmā no 12. – 14. februārim.

Spēles noteikumi: 

Pilsētas sacensība jeb foto-orientēšanās, kurā piedalās Jaunciema iedzīvotāji. Dalībnieki kartē meklē kontrolpunktus, veic uzdevumus, iepazīstot un apskatot Jaunciema interesantākās apskates vietas. Spēli spēlē komandās (ģimenēs) vai individuāli. Lai piedalītos spēlē, iepriekš ir jāpiesakās!

Norises laiks un vieta: 

Katras komandas izvēlēts laiks, laika posmā no 12. līdz 14. februārim (piektdiena - svētdiena), Jaunciemā un tā apkārtnē.

Pieteikšanās un spēles norise:  

Sūtot e-pastā komandas nosaukumu, kapteiņa vārdu uzvārdu un kontakttelefonu uz [email protected] vai zvanot/rakstot uz telefonu 26396476. Pieteikties var līdz 10.02.2021. (ieskaitot). Pieteikušās komandas 12.02.2021. plkst. 9:00 saņems spēles noteikumus. Spēles maksimālais ilgums vienai komandai vai dalībniekam ir 3 stundas. Katra komanda spēlē piedalās vienu reizi un var izvēlēties sev ērtāko dalības laiku! 14.februāra vakarā tiks paziņoti pirmo pilsētas sacensību uzvarētāji. NB! Komandas spēles laikā nesatiekas ar citām komandām, jo katra komanda spēli veic savā izvēlētajā laikā un maršrutā.