16.03.20. SPORTA NODARBĪBAS UZ LAIKU PĀRTRAUKTAS, SAKARĀ AR MK NOTEIKTAJIEM ORGANIZĒTĀS PULCĒŠANĀS IEROBEŽOJUMIEM. CERAM UZ JŪSU SADARBĪBU UN ATGRIEŠANOS PĒC ĀRKĀRTAS SITUĀCIJAS ATCELŠANAS!  

VINGROŠANA:     Veselības vingrošana ir labs veids, kā cilvēkiem,  kas vēl nesporto,  sagatavot savu ķermeni fiziskām aktivitātēm un jau aktīviem cilvēkiem uzlabot vispārēju ķermeņa stabilitāti. 

Kad:                            Pirmdienās, plkst 19:00   (notiek grupas komplektācija)

                                    Ceturtdienās, plkst.19:00  (aktīvs)

Kur:                            Jaunciema 7.pamatskola

Nodarbību maksa:  24 Eur* mēnesī. 

* no šīs summas  16 Eur ar pārskaitījumu uz biedrības kontu, (pamatojumā: “Jaunciema sports. Vingrošana”)  bet vēl ar 8Eur/mēnesī atbalstīsim grupas vadītāju turpmākajās studijās. 

Papild-informācija

Grupas vadītāja : Rīgas Stradiņu universitātes fizioterapijas programmas  studente. Aktīva dzīvesveida piekritēja. Prakses ietvaros saskārusies ar cilvēkiem ar dažādām kardioloģiskām, ortopēdiskām un citu veidu saslimšanām, kā arī  strādājusi ar sportistiem, ar augsta līmeņa fizisko sagatavotību un bērniem .

Uz vingrošanas nodarbībām, līdzi jāņem garais treniņtērps un individuālais sporta/tūrisma paklājiņš, dzeramais ūdens.

Jautāt vai pieteikties:  SMS 29448222,  sakarā ar ierobežoto vietu skaitu lūgums pieteikties un saņemt apstiprinājumu pirms iemaksu veikšanas!